Профорієнтаційні заходи представників Херсонського факультету

28 лютого та 1 березня доцент кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС Микола Новіков провів профорієнтаційну роботу в Голопристанській спеціалізованій школі I–III ступенів, Голопристанському навчально-виховному комплексі «гімназія–спеціалізована школа», Голопристанських загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів № 1 та № 4.

35Учні випускних класів були ознайомлені з перевагами та особливостями юридичної спеціальності. Під час зустрічі активно обговорювалась різноманітність посад та спеціалізацій юристів, перспективи працевлаштування після отримання вищої юридичної освіти.  Учнів особливо зацікавила інформація щодо переваг навчання в єдиному закладі вищої освіти м. Херсона, який спеціалізується на наданні саме вищої юридичної освіти.

Також майбутні випускники задавали питання щодо вимог вступу до Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, умов та термінів навчання курсантів та студентів, вартості навчання студентів, особливостей навчання за денною та заочною формами, на які отримали вичерпні відповіді.

1 2  6