Профорієнтаційна робота для майбутніх випускників

15 березня провідний фахівець факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ капітан поліції Максим Боданюк спільно з курсантами вишу провели профорієнтаційну роботу з учнями Прилиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області.

Під час зустрічі школярам було доведено про історію, перспективи і сучасні досягнення одного з провідних закладів вищої освіти системи МВС. Учням також продемонстровано відеоролик про університет, а також ознайомлено з особливостями вступу за державним замовленням та за контрактом. Особливу увагу звернено на те, що виш надає необхідну допомогу абітурієнтам в реєстрації на освітньому порталі Національної поліції України та допомагає в оформленні документів для особових справ.

viber-image-2019-03-15-13-12-48 viber-image-2019-03-15-13-12-49 viber-image-2019-03-15-13-12-55