Профорієнтаційна акція «Відвідай рідну школу»

Під час проходження навчальної практики в рамках профорієнтаційної акції «Відвідай рідну школу» курсантом 3-го курсу факультету № 1 Одеського державного університету внутрішніх справ Глібом Донсковим проведено зустріч з вихованцями Кам‘янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Захід пройшов за участі 120 ліцеїстів, а також офіцерів-вихователів підполковника Олександра Поліщука та майора Іллі Гапоненка.

Під час бесіди з 5-ма взводами ліцеїстів було продемонстровано відеоматеріали про діяльність університету та факультету №1, роздані тематичні рекламні буклети. До вихованців ліцею доведено інформацію щодо порядку та умов вступу на навчання до ОДУВС, можливості отримання освіти відповідних ступенів та перспективи працевлаштування після закінчення вишу.