ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА З УЧНЯМИ ОДЕСЬКИХ ШКІЛ ТРИВАЄ

01 березня 2017 року представники кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії Одеського державного університету внутрішніх справ спільно з курсантом 4 курсу в рамках профорієнтаційної роботи відвідали загальноосвітні школи № 14 та № 15 м. Одеси.

sam_4649Учням 10-х та 11-х класів викладач кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії майор поліції Ольга Ковальова розповіла про історію виникнення ОДУВС, його факультети, умови вступу до вищого навчального закладу.

Також, школярам була надана можливість на власні очі побачити криміналістичну валізу слідчого (СВ-2), а викладач кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії ОДУВС Дмитро Афонін у свою чергу ознайомив учнів з окремими основами науки криміналістики, можливостями виявлення та вилучення слідів кримінальних правопорушень. Курсант факультету № 3 рядовий поліції Пахомов М. провів виявлення слідів за допомогою криміналістичних засобів.

Адміністрації ЗОШ № 14 та № 15 подякували за цікаві та пізнавальні профорієнтаційні заходи.