Профілактика булінгу у шкільному середовищі

15 квітня курсантка 3-го курсу факультету № 3 Діана Саруханян під керівництвом представниці Одеського державного університету внутрішніх справ Олени Ковальової в рамках співпраці з ОНВК № 90 провела інтерактивну зустріч з учнями 5-го класу на тему «Протидія булінгу. Безпечний шкільний простір».

На сьогодні за вчинення булінгу передбачена адміністративна відповідальність. Однак, як і будь-яке соціально-негативне явище, булінг простіше попередити, ніж долати його наслідки.

Безпека дітей – спільна відповідальність батьків, вчителів та безпосередньо самих дітей. Тому інформаційно-просвітницькі заходи з питань запобігання та протидії булінгу в умовах змін до законодавства, які набули чинності наприкінці минулого року, мають охоплювати кожного.

В свою чергу, для курсантів ОДУВС, які залучаються до проведення інформаційно-просвітницьких заходів в школах, – це набуття практичних навичок проведення профілактичної діяльності і можливість поєднувати теорію та практику в процесі навчання.