Профілактичні заходи серед школярів у рамках проведення Всеукраїнського тижня права

14 грудня представники Одеського державного університету внутрішніх справ, а саме: фахівець факультету № 2 майор поліції Максим Забуранний та курсант 3-го курсу факультету № 1 Олена Шевченко долучилися до заходу «Тиждень Права», який проходив у загальноосвітній школі № 79 м. Одеси.

2018-12-14-proforiyentatsiya_32018-12-14-proforiyentatsiya_4Для учнів 9-х, 10-х та 11-х класів було проведено лекцію за темою: «Відповідальність неповнолітніх», а також профорієнтаційну роботу щодо особливостей прийому на навчання до нашого вишу, напрямків діяльності й структури ОДУВС.

Зазначений захід був організований керівником наукового гуртка «Фортеця права» професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу кандидатом юридичних наук, доцентом Сергієм Барановим.