Профілактична бесіда з одеськими школярами

????????????????????????????????????????????????????????????????????????З метою збереження життя та здоров’я дітей, зниження дитячого травматизму доцентом кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки Одеського державного університету внутрішніх справ підполковником поліції Вячеславом Ташматовим проведено профілактичну бесіду з дотримання «Правил дорожнього руху» та «Правил надання першої медичної допомоги» зі школярами Одеського НВК «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І  ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????У ході зустрічі Вячеслав Ташматов також провів пізнавальну лекцію з основ вогневої підготовки. Учнів було проінформовано про правила поводження з піротехнічними та вибухонебезпечними предметами.

Однією із важливих тем для дітей є “Правила дорожнього руху”, адже безпечна поведінка на вулицях і дорогах дозволить уберегти себе від небезпеки. Стосовно першої медичної допомоги було надано рекомендації, як правильно треба діяти, аби допомогти та не зашкодити до приходу лікаря або доставки потерпілого до лікарні. Перша медична допомога передбачає: швидке звільнення від впливаючого фактора, надання долікарської допомоги, виклик швидкої допомоги або доставка потерпілого до медичного закладу.

Такі бесіди з підростаючим поколінням не минають безслідно, адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????