ПРОФЕСОР КАФЕДРИ ОРД ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ «ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ ОКРЕМИХ ВИДІВ НЕГЛАСНИХ СЛІДЧИХ (РОЗШУКОВИХ) ДІЙ»

2Професор кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції кандидат юридичних наук, доцент Сергій АЛБУЛ взяв участь у вебінарі за темою «Проблемні питання проведення окремих видів негласних слідчих (розшукових) дій», який проводився Вищою школою адвокатури Національної Асоціації адвокатів України.

Тематикою вебінару передбачалося розгляд питань щодо підстав проведення та фіксації обстеження публічно недоступних місць, житла чи іншого володіння особи; установлення місцезнаходження радіоелектронного засобу; моніторингу банківських рахунків.

Детально аналізувалися питання щодо спостереження за особою, річчю або місцем, а також аудіо –, відеоконтролю місця, здійснення контролю за вчиненням злочину.

Обговорювалися питання стосовно використання під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій несправжніх (імітаційних) засобів.

Найбільш проблемні питання аналізувалися на прикладах з судової практики.