ПРОФЕСОР КАФЕДРИ ОРД УНІВЕРСИТЕТУ СТАВ СПІВАВТОРОМ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО КОМЕНТАРЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ

2Професор кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції кандидат юридичних наук, доцент Сергій АЛБУЛ взяв участь у складі авторського колективу у підготовці Науково-практичного коментаря Кримінального процесуального кодексу України.

Вийшла друком книга:

3Науково-практичний коментар Кримінального процесуального кодексу України. Зразки процесуальних документів у кримінальному провадженні / за загальною редакцією д.ю.н., професора, заслуженого діяча науки і техніки України Чернявського С. С. Київ: Видавничий дім «Професіонал», 2020. 1288 с.

У даній книзі докладно прокоментовано Кримінальний процесуальний кодекс України з посиланням більш ніж на тисячу норматив­но-правових актів, а також надані зразки процесуальних документів у кримінальному провадженні.

Видання буде корисним суддям, адвокатам, науковцям, правозахис­никам, співробітни­кам правоохоронних органів, науково-педагогічним працівникам, курсантам та студентам закладів вищої освіти, які готують фахівців у галузі права.

Посилання для ознайомлення: https://cul.com.ua/preview/npkkpk_18.pdf