Професія – твій вибір, твій успіх!

Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини.

11 – 12 квітня 2018 року група з профорієнтаційної роботи Одеського державного університету внутрішніх справ спільно з представниками сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських ГУНП в Одеській області провели зустріч зі старшокласниками загальноосвітніх навчальних закладів Суворовського та Малиновського районів міста Одеси.

Мета зустрічі – ознайомити учнів старших класів із професією поліцейського та юриста, а також зосередити увагу на пріоритетах та перспективах цих професій, які мають сталий попит на ринку праці, та зорієнтувати учнів на свідомий і важливий вибір у їхньому житті.

Разом з цим, школярам розповіли про структурні підрозділи вишу, умови навчання та вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2018 році.

По завершенню, в кожного з присутніх залишились тільки позитивні враження від цікавої та водночас корисної зустрічі.