[gtranslate]

ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ ТРИВАЄ… У ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ПРОВЕДЕНО ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

31 березня 2018 року в Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ відбулися заходи чергового Дня відкритих дверей.

Представники відділення кадрового забезпечення та навчально-методичного відділення факультету ознайомили присутніх учнів та їх батьків з правила та умовами вступу до закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Багато запитань, які були поставлені під час зустрічі, свідчать про зацікавленість цьогорічних одинадцятикласників та їх бажання навчатися в обраному навчальному закладі, здобувати престижну професію юриста чи правоохоронця.

Для учасників Дня відкритих дверей була проведена екскурсія навчальним закладом, метою якої було наочно продемонструвати матеріально-технічну базу Херсонського факультету, дати можливість абітурієнтам на власні очі побачити обладнані спальні та побутові приміщення, де проживають курсанти протягом першого року навчання, оцінити можливості спортивної зали та стрілецького тиру для фізичної, тактичної та вогневої підготовки правоохоронців.

Для удосконалення самостійної цілеспрямованої фізичної підготовки абітурієнтів було охарактеризовано порядок оцінювання нормативів, які передбачені під час вступу на спеціальності «Право» та «Правоохоронна діяльність», курсантами було продемонстровано правильність виконання вправ, які складають кандидати на навчання під час проведення конкурсу фізичних здібностей.

Наприкінці екскурсії в стрілецькому тирі присутні юнаки та дівчата мали можливість побачити справжню зброю, самостійно розібрати та зібрати масо-габаритний макет пістолета Макарова, деякі зі школярів, подолавши власний страх, навіть змогли відчути потужність зброї під час виконання пробних пострілів та запах справжнього пороху.

Варто сказати, що науково-педагогічний склад факультету проводить систематичну профорієнтаційну роботу і в самих навчальних закладах чи зацікавлених організаціях за місцем їх дислокації (школах, гімназіях, вищих професійних училищах, військових частинах, підрозділах ГУНП тощо), в тому числі і у віддалених районах Херсонської області.

Наступний День відкритих дверей буде проведено в останню суботу квітня. Науково-педагогічний склад буде радий бачити 28 квітня цього року всіх випускників загальноосвітніх шкіл, училищ та коледжів, які виявлять бажання вступити до Херсонського факультету на різні форми навчання, а також відповісти на будь-які запитання щодо умов вступу та подальшого навчання.

Тарас Вайда, Херсонський факультет