Професійна орієнтація молоді представниками Херсонського факультету

Доцентом кафедри загальноправових та соціально-гуманітарних дисциплін Херсонського факультету Ніною Козочок-Труш разом зі студенткою групи 18Пддс1 Ритою Корнієнко проведено профорієнтаційну роботу у Благодатнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області.

Під час зустрічі представники факультету поспілкувалися з учнями 11 класу, розповіли про Херсонський факультет ОДУВС.

Особливо випускників цікавили умови вступу до закладу вищої освіти у 2019 році, спеціальності, за якими навчаються курсанти та студенти. Рита Корнієнко розповіла про студентське життя, культурні та спортивні заходи, що проводяться на факультеті.

Разом з цим, про перспективи здобуття вищої юридичної освіти на базі Херсонського факультету ОДУВС з випускниками Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57 імені Т.Г. Шевченка поспілкувався доцент кафедри професійних та спеціальних дисциплін ХФ Олександр Темніков.

Під час бесіди старшокласники отримали інформацію щодо умов вступу та навчання у закладі вищої освіти МВС України, терміни подання документів, перелік предметів на ЗНО тощо. Також було надано практичну допомогу випускникам 2019 року, які виявили бажання стати абітурієнтами нашого вишу, у електронній реєстрації на сайті НПУ.