Призові місця вихованців ОДУВС на змаганнях з боротьби САМБО

21 січня 2018 року на базі спортивно-концертного комплексу Одеського палацу спорту відбувся Чемпіонат Одеської області з боротьби САМБО, у якому взяли участь курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

Під час спортивного заходу наші вихованці черговий раз перевірили рівень своїх фізичних навичок та позмагались з достойними суперниками.

Тож, завдяки своїм наполегливим тренуванням та здобутим вмінням, наші спортсмени вибороли наступні призові місця:

у ваговій категорії +100 кг:

— рядовий поліції Георгій Діль, курсант 2-го курсу факультету № 1 − посів 1-ше місце;

у ваговій категорії до 68 кг:

— рядовий поліції Яковлев Віктор, курсант 1-го курсу факультету №1 − посів 2-ге місце.

Отже, вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм не зупинятись на досягнутому, а впевнено йти до нових спортивних звершень.