Призові місця спортсменів ОДУВС на Кубку України з універсального бою

18-21 жовтня в м. Хмельницький відбувся Кубок України з універсального бою (розділи “лайт” та “класика”) серед дорослих, у якому взяли участь спортсмени Одеського державного університету внутрішніх справ.

indexУ чемпіонаті змагались 132 спортсмени з 12 регіонів України. Загалом, змагання було поділено на декілька етапів. Спочатку учасники долали смугу перешкод. Так, під час першого етапу спортсмени виконували стрільбу з пневматичної гвинтівки, метання ножів та лазіння по канату. Оцінювали учасників досвідчені судді. Далі на учасників очікували змагання на рингу, що проходили у двох версіях – «лайт» та «класика».

У результаті змагань у розділі “класика”:

у ваговій категорії до 48 кг:

– 1-ше місце посіла курсант 3-го курсу факультету №3 рядовий  поліції  Андрейченко Ольга;

у ваговій категорії до 57 кг:

– 3-тє місце здобула студентка 3-го курсу факультету №4 Зазеріна Марія;

img_6027у ваговій категорії до 70 кг:

– 3-тє місце посів курсант 3-го курсу факультету № 3 рядовий поліції  Граб Микола;

у ваговій категорії до 75 кг:

– 3-тє місце виборов курсант 4-го курсу факультету № 3 рядовий поліції Проданюк Юрій;

у ваговій категорії до 85 кг:

– 2-ге місце посів курсант 2-го курсу факультету №3 рядовий поліції Прокопенко Максим.

img_6034У розділі “лайт”:

у ваговій категорії  до 48 кг:

– 3-тє місце здобула курсант 3-го курсу факультету №3 рядовий  поліції  Андрейченко Ольга;

у ваговій категорії  до 52 кг:

– 1-ше місце посіла курсант 3-го курсу факультету №3 рядовий  поліції  Ковач Катерина;

andshу ваговій категорії  до 57 кг:

– 3-тє місце виборола курсант 3-го курсу факультету №3 рядовий  поліції  Шляхтицька Аліна;

у ваговій категорії  до 65 кг:

3-тє місце посів курсант 2-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Циганов В’ячеслав;

у ваговій категорії до 70 кг:

– 1-ше місце виграла студентка 3-го курсу факультету №4 Зазеріна Марія;

nkoу ваговій категорії до 70 кг:

– 1-ше місце посів курсант 4-го курсу факультету № 3 рядовий поліції Гончаров Олександр;

– 2-ге місце здобув курсант 3-го курсу факультету № 3 рядовий поліції  Граб Микола;

у ваговій категорії до 85 кг:

pach – 3-тє місце посів курсант 3-го курсу факультету № 1 рядовий  поліції  Прохоревич Валерій;

у ваговій категорії  понад 85 кг:

– 2-ге місце виборов курсант 3-го курсу факультету № 1 рядовий  поліції  Діль Георгій.

Збірна команда Одеського державного університету внутрішніх справ посіла 3-тє загальнокомандне місце.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо успіхів, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі й нездоланного бажання перемагати!