• Українська
  • English
×

Призове місце збірної команди ОДУВС у змаганнях із боротьби самбо серед ВНЗ МВС України

3 – 5 жовтня 2017 року у Харкові на базі обласної організації ФСТ «Динамо» України були проведені змагання із боротьби самбо серед збірних команд ВНЗ МВС України та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр.

У змаганнях взяли участь 11 команд Вищих навчальних закладів системи МВС, а саме: Харківського національного університету внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, Національної академії внутрішніх справ, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, Національної академії Національної гвардії України, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Національного університету цивільного захисту України, Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Донецького юридичного інституту МВС України, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

У особистій першості перемогу здобули:

– у ваговій категорії +100 кг 1-ше місце посів курсант 2-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Георгій Діль;

– у ваговій категорії до 74 кг 2-ге місце посів курсант 3-го курсу факультету № 3 рядовий поліції Олександр Гончаров;

– у ваговій категорії до 82 кг 3-тє місце посів курсант 2-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Сергій Марушкін;

– у ваговій категорії до 57 кг 3-тє місце посів курсант 1-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Віктор Яковлєв;

– у ваговій категорії до 90 кг 3-тє місце посів курсант 2-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Валерій Прохоревич.

У загальнокомандному заліку з боротьби самбо на Чемпіонаті ФСТ «Динамо Україна» команда ОДУВС посіла друге місце.

Тож, вітаємо наших вихованців з гідним результатом та бажаємо й надалі вражати усіх своїми спортивними досягненнями!