• Українська
  • English
×

Призове місце спортсменки ОДУВС на Чемпіонаті України серед юніорів та юніорок з гирьового спорту

19-22 квітня 2018 року в місті Житомирі відбувся Кубок України серед дорослих та Чемпіонат України серед юніорів та юніорок з гирьового спорту.

Змагання пройшли на базі Житомирської обласної організації ФСТ “Динамо” України та зібрали більше 200 представників з 21 регіону України. Усі спортсмени продемонстрували неперевершені навички, які захоплювали погляди звичайних глядачів.

До складу збірної команди області увійшли вихованці Одеського державного університету внутрішніх справ, які склали левову частку команди.

Змагання проходили як серед юнаків та дівчат, так і серед дорослих, та складали такі види програм, як «двоборство», «довгий цикл», «ривок» та «естафету».

За результатами змагань курсант 3-го курсу факультету № 3 Болтянська Анастасія посіла 3-тє місце серед юніорок.

У командному заліку серед дорослих команда Одеської області посіла сьоме загальнокомандне місце.