Призове місце курсантів Херсонського факультету в гумористичному змаганні “Кубок сміху”

17 лютого у Палаці молоді та студентів (ДКТ) відбулося V гумористичне змагання “Кубок сміху”. Команда Херсонського факультету “Нова поліція” вже має досвід участі в турнірі. Дебютний виступ у травні минулого року приніс команді друге місце, а наприкінці вересня за рішенням журі наша команда стала найкращою.

47Цього разу за перемогу боролися 7 команд херсонських закладів вищої освіти. Гумористичне змагання проходило у 3 етапи: фрістайл, імпровізація та батл.

«Нові поліцейські» подарували цього вечора багато іскрометних жартів, один з яких був визнаний кращим жартом цього змагання.

У загальному заліку наша команда стала другою, пропустивши вперед “М’ятних дівчат” з аграрного університету. Вітаємо з чудовим результатом капітана команди Антона Антоненка та “нових поліцейських” Сергія Ковпея, Юлію Корнишеву, Максима Скорохода (всі курсанти 3-го курсу) та Едуарда Козачка (курсант 1-го курсу)!