Призове місце курсанта ОДУВС у Кубку України з боротьби САМБО

02-04 березня у місті Луцьк проходив Кубок України з боротьби САМБО, у якому взяв участь курсант Одеського державного університету внутрішніх справ.

Позмагатись за першість у турнірі виявили бажання понад 270 найсильніших спортсменів із 20 регіонів нашої держави.

Наш заклад вищої освіти з гідністю представив курсант 2-го курсу факультету №1 Георгій Діль, який у ваговій категорії +100 кг посів почесне 3-тє місце.

Наші вихованці завжди виборюють призові місця незалежно від рівня та складності турнірів. Тож ми пишаємось, що серед багатьох сильних спортсменів, представник ОДУВС – в числі перших, з чим його й вітаємо!

Зазначимо, метою даного заходу є популяризація та розвиток боротьби САМБО, пропагування фізичної культури та спорту, здорового образу життя, виховання молодого покоління, підвищення спортивної майстерності спортсменів, обмін досвідом та удосконалення професійної майстерності працівників силових структур.