Привітання із Всесвітнім днем дитини

Сьогодні, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дитини  – свято, проголошене Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 1954 році.

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави.

Діти завжди були і залишаються найбільшою цінністю. Вони – головне, що є в кожної матері, в кожного батька, в кожній державі. Тож давайте не шкодувати своїх сил, часу та енергії для того, щоб, ставши дорослими, вони згадували про дитинство як про найсвітліший період свого життя!

Любі діти!  Зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!