Привітання з нагоди 23-ї річниці від Дня заснування Національного університету «Одеська юридична академія»

КОЛЕКТИВУ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
«ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ»
з нагоди 23-ї річниці створення закладу вищої освіти

Шановні колеги!

Колектив Одеського державного університету внутрішніх справ та я особисто щиро вітаємо керівників, професорсько-викладацький склад, працівників, аспірантів та студентів із 23–ю річницею створення Національного університету «Одеська юридична академія».

Національний університет «Одеська юридична академія» – це  один із провідних закладів вищої юридичної освіти України, який має значний науковий потенціал, професійний та досвідчений науково-педагогічний склад, багату історію та славетні традиції, що дозволяє готувати висококваліфікованих фахівців.

У цей знаменний день зичимо всьому колективу навчального закладу міцного здоров’я, миру, злагоди, наснаги й натхнення для подальшої успішної праці на благо України!

та найкращими особистими
побажаннями
ректор Одеського державного
університету внутрішніх справ                                                                              В’ячеслав АБРОСЬКІН