Привітання з Днем Конституції України!

Шановні колеги, курсанти та студенти!

Щиро й сердечно вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!

Конституція України – це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу. Саме цей документ є запорукою стабільного розвитку та утвердження нашої держави як демократичної, незалежної і цивілізованої у світовому товаристві.

У цей урочистий день бажаю усім вам міцного здоров’я, родинної злагоди, добра, миру та щастя, успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть наснаги та впевненості у власних силах і в нашій спільній перемозі у боротьбі за незалежність рідної України!

З повагою

ректор університету                                                                                 В’ячеслав Аброськін