Привітання ректора університету з Днем захисника України!

Шановні колеги, друзі!

Прийміть найщиріші вітання з національним святом – Днем захисника України! Це свято кожного, хто віддав свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто несе почесну варту на захисті народу України!

День захисника України відзначається в день святої Покрови Пречистої Богородиці та Українського козацтва. Це свято єдності всього народу, що увібрало в себе багаті й славні козацькі традиції, що уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії!

Щиросердечно бажаю усім міцного здоров’я, мирного неба, злагоди, взаєморозуміння і твердої віри в світле майбутнє Української держави!

Слава Україні!

З повагою

ректор університету                                                      В’ячеслав Аброськін