Привітання ректора університету з Днем Гідності та Свободи

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України 2004 та 2013 років – Помаранчевої революції та Революції Гідності.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, показуючи приклад високого патріотизму, свідомої громадянської позиції та непохитності у відстоюванні своїх переконань.

Безмежна вдячність бійцям, які, демонструючи високий професіоналізм та відданість державі, продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України.

Від щирого серця бажаю всім мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту Вам та Вашим родинам!

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні!

З повагою

ректор університету                                                                                                                                              В’ячеслав Аброськін