Привітання ректора ОДУВС з Днем святого Миколая

Шановні колеги, курсанти та студенти!

Від щирого серця вітаю всіх з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Миколай Чудотворець для нашого народу – символ доброти, єднання та душевної чистоти. А ще символ надії та віри в найкращі людські чесноти.

Сьогодні наші серця, як ніколи, наповнюються милосердям та добротою, а в наші домівки приходить світла радість і добросердечні сподівання.

Дякуючи доброму імені Святого Миколая, кожен з нас у цей день може зробити щасливими діток, обділених батьківською ласкою, подарувати їм своє тепло та увагу. Та й до власних дітей цього дня ми маємо можливість прийти з казкою та відзначити за слухняність та гарне навчання.

Бажаю всім миру, сердечного тепла та злагоди як навколо себе, так і у власній душі.

Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами та благословить на добрі справи!

ректор Одеського державного

університету внутрішніх справ

доктор юридичних наук

генерал поліції третього рангу                                                                                                  І.П. Катеринчук