Привітання ректора Одеського державного університету внутрішніх справ з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, курсанти та студенти!

Прийміть мої найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці зимові свята в нашій уяві завжди асоціюються з благодатним світлом родинного вогнища, надіями та сподіваннями людей на краще майбуття.

Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу й натхнення на добрі справи, здійснення всіх задумів та сподівань.

Від усього серця бажаю, щоб ці свята принесли всім мир, злагоду та достаток, увійшли до Вашої оселі добром і радістю, надихнули на нові вагомі здобутки!

Зичу всім Вам та Вашим сім’ям щедрого та успішного року, невичерпного життєвого оптимізму, а головне – мирного та спокійного життя в Україні.

ректор ОДУВС

доктор юридичних наук

генерал поліції третього рангу                                                                                      І.П. Катеринчук