Привітання ректора Одеського державного університету внутрішніх справ з Міжнародним днем студента

Шановні курсанти та студенти!

Щиро й сердечно вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента!

Студентський вік – важливий етап розвитку особистості. У цей період відбувається становлення фахівця, формування світогляду, ідеалів, переконань.

Сьогодні країна чекає від студентства нових неординарних дій, відкриттів та здобутків. Шановні студенти, від результатів вашого навчання та активної громадської позиції залежить майбутнє України. Саме вам визначати соціальні, економічні та інтелектуальні пріоритети розвитку нашої держави.

Упевнений, що кожен з вас, сьогоднішніх студентів, в подальшому займе гідне місце у суспільстві!

Будьте наполегливими на шляху до обраної мети, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Бажаю вам творчої наснаги до навчання, креативних ідей та досягнень, здійснення амбітних планів на майбутнє, і так потрібних нам усім – миру й злагоди.

ректор ОДУВС

доктор юридичних наук, доцент

генерал поліції третього рангу                                                                                                          І.П. Катеринчук