Привітання ректора Одеського державного університету внутрішніх справ з Днем знань

Шановні курсанти, студенти, слухачі!

Від щирого серця вітаю Вас з початком нового навчального року! Це особливе свято ми неодмінно пов’язуємо із прагненням до інтелектуального та духовного збагачення, гармонійного розвитку кожної особистості, утвердження України як високорозвиненої європейської країни.

Упевнений, що новий навчальний рік стане ще одним кроком на шляху розвитку освіти та університету, і ми зможемо досягти всього того, що запланували.

Особливо хочу привітати першокурсників. Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього.

Бажаю всім здоров’я, щастя, невичерпної творчої енергії, миру та оптимізму, нових досягнень і злетів!

ректор Одеського державного

університету внутрішніх справ

доктор юридичних наук

генерал поліції третього рангу                                                                                        І.П. Катеринчук