Привітання ректора Одеського державного університету внутрішніх справ з Днем юриста!

Шановні колеги!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста!

В нашому університеті навчаються і працюють люди, які обрали юриспруденцію справою свого життя. Велика честь і величезна відповідальність – бути юристом. Адже забезпечення прав та свобод кожного громадянина та розбудова демократичного правового суспільства, беззаперечно, залежать саме від вас!

Переконаний, що служіння Закону було, є і буде життєвим кредо усіх правників нашої батьківщини, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать подальше становлення України як правової держави.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

З повагою

ректор ОДУВС                                                                                                                                               В’ячеслав Аброськін