Привітання ректора Одеського державного університету внутрішніх справ з Днем Незалежності України

Шановні колеги, курсанти, студенти!

Прийміть щирі та сердечні вітання з великим національним святом – Днем Незалежності України!

Сьогоднішній день втілив у себе мужність та героїчне минуле нашого народу, став ярким свідоцтвом самовідданості та любові кожного українця до рідної землі. Це свято поєднує в собі мрії та прагнення багатьох поколінь українців про свободу і незалежність.

Саме тому ми зобов”язані пам’ятати, що незалежність, це, в першу чергу, величезна відповідальність перед багатовіковою історією Української держави та перед майбутніми поколіннями українців.

Сьогодні, в День Незалежності, усі серця переповнюють почуття гордості за рідну країну, а повітря насичене духом патріотизму за нашу Батьківщину, яка пройшла через безліч випробувань, але все-таки здобула незалежність.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров”я, невичерпної енергії, мирного неба над головою, щастя, благополуччя та успіхів на благо нашої мальовничої України!

З повагою

ректор університету                                                                                 В’ячеслав Аброськін