Привітання ректора Одеського державного університету внутрішніх справ з Днем Незалежності України

Шановні колеги, курсанти, студенти!

День Незалежності України – це особливе свято для кожного з нас!

Саме 24-го серпня 1991 року наші громадяни, які прагнули демократії та духовної свободи, стали стимулом для подальшої праці заради майбутніх поколінь та кожного громадянина нашої могутньої держави. Усі ми бережемо пам’ять українського народу, який творив і наближав нашу Батьківщину до суверенітету та незалежності. Спільними зусиллями ми побудуємо успішну країну, адже кожен українець є сильним рушієм у розвитку нашої держави.

Щиро вітаю усіх із цим національним святом!

Нехай процвітає український народ, а його праця буде і далі надавати віру і вневненість у майбутнє нашої України.

Від усієї душі зичу Вам, Вашим рідним та близьким міцного здоров’я, благополуччя, життєвої наснаги та вневненості у власних силах.

ректор Одеського державного

університету внутрішніх справ

доктор юридичних наук

генерал поліції третього рангу                                                                                                    І.П. Катеринчук