Привітання ректора Одеського державного університету внутрішніх справ з Днем Державного прапора України

Шановні колеги, курсанти, студенти!

Прийміть щирі та сердечні вітання з Днем Державного Прапора України!

Державний Прапор України – це символ свободи, єднання та слави нашої держави, який уособлює у собі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Низько вклонімося всім, хто мужньо виконує свій військовий  обов’язок та, ризикуючи життям, виборює для України мир і спокій.

Бажаю всім мудрості, патріотизму і взаємної поваги. Нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові звершення заради майбутнього своєї Батьківщини.

ректор Одеського державного

університету внутрішніх справ

доктор юридичних наук

генерал поліції третього рангу                                                                                                 І.П. Катеринчук