Привітання ректора Одеського державного університету внутрішніх справ з Днем Державного прапора України

Шановні колеги, курсанти, студенти!

Прийміть щирі та сердечні вітання з Днем Державного Прапора України!

Сьогодні, 23 серпня, ми вшановуємо один з офіційних символів суверенітету нашої країни – Державний Прапор України, який  є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і найшановніших святинь.Тож нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу. Нехай серця наповнюються прагненням до створення спільного надійного майбутнього для нас та наших нащадків, гордістю за патріотів, які відстоюють кордони нашої держави.

В цей урочистий день бажаю Вам і Вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

ректор Одеського державного

університету внутрішніх справ

доктор юридичних наук

генерал поліції третього рангу                                                                                                                   І.П. Катеринчук