Презентація професії поліцейського серед школярів Одеси

????????????????????????????????????24-25 квітня творчі колективи Одеського державного університету внутрішніх справ спільно з представниками УКЗ Головного управління Національної поліції в Одеській області провели презентацію професії поліцейського для школярів 9-11 класів м. Одеси.

Заходи відбулися в актовому залі ГУНП.

До уваги школярів було продемонстровано відеоролики про службу в підрозділах ГУНП в Одеській області та про навчання в ОДУВС. Доведено умови вступу до вишу в 2019 році.

Творчі колективи університету виконали пісні на патріотичну тематику, а команда КВК вишу подарувала присутнім гарний настрій. По завершенню заходу всім бажаючим було вручено профорієнтаційні буклети ОДУВС.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????