Представницю ОДУВС обрано секретарем Науково-методичної комісії

05 червня професор кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії Одеського державного університету внутрішніх справ Олена Ковальова взяла участь у семінарі – тренінгу членів науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України. Представниця ОДУВС увійшла до складу підкомісії 262 «Правоохоронна діяльність» Науково-методичної комісії з воєнних наук, національної та цивільної безпеки.

На початку заходу представники Міністерства освіти і науки України привітали новообраних членів науково-методичних комісій та звернули увагу на мету та завдання їх діяльності. Під час тренінгу було звернуто увагу на особливості розробки стандартів вищої освіти у відповідності до вимог європейських стандартів та національного законодавства.

Одним із питань порядку денного було обрання керівництва науково-методичних комісій та підкомісій. В результаті голосування представницю ОДУВС було обрано секретарем Науково-методичної комісії 12 з воєнних наук, національної та цивільної безпеки, яка включає в себе 9 підкомісій, в тому числі і 262 «Правоохоронна діяльність».