• Українська
  • English
×

Представниця ОДУВС взяла участь в обговоренні питань щодо реформи вищої освіти та запобігання і протидії домашньому насильству

img_20191009_21053308 жовтня професор кафедри адміністративної діяльності поліції Олена Ковальова взяла участь у засіданні Науково-методичної комісії 12 з воєнних наук, національної та цивільної безпеки сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України. 

Під час засідання були розглянуті нові умови реформи вищої освіти, завдання науково-методичних комісій та стан розроблення стандартів вищої освіти.

Разом з цим, на запрошення Фонду народонаселення ООН в Україні Олена Ковальова взяла участь в якості тренера у проведенні тренінгу «Посилення ефективності міжсекторального реагування та взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі». Тренінг було організовано для представників суб’єктів запобігання та протидії домашньому насильству в м. Одесі, зокрема управління у справах сім’ї та гендерної політики департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради; поліції; служби у справах дітей; міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; департаменту освіти та науки Одеської міської ради; міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; міського денного центру соціально-психологічної реабілітації «Розірви коло» для осіб, які постраждали від домашнього насильства; міського притулку для жінок з дітьми; мобільних бригад соціально-психологічної допомоги в м. Одесі.71199738_694704257680244_2726513246012964864_n

Під час тренінгу був здійснений огляд змін у законодавстві з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі; визначені особливості координації взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання насильству на загальнодержавному, регіональному та місцевому рівнях, а також координації надання комплексної допомоги у випадку насильства; розглянуто міжнародні стандарти та рекомендації щодо ефективного реагування та запобігання насильству за ознакою статі; елементи міжсекторального реагування на домашнє насильство та насильство за ознакою статі на місцевому рівні. За підсумками тренінгу був розроблений проект спільного плану дій щодо посилення міжсекторального реагування та координації в м. Одесі.