Представниці вишу завітали до ХНУВС

90g8Днями старший викладач кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки Тетяна Мох разом із курсантом 1-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування рядовим поліції Катериною Кисиленко відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ.

Представниці Одеського державного університету внутрішніх справ зустрілися з ректором ХНУВС полковником поліції Дмитром Швецем, першим проректором вишу підполковником поліції Сергієм Бортником, керівницею підрозділу барабанщиць старшим лейтенантом поліції Оленою Сашуріною та завідувачем кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки заслуженим тренером України Олександром Моргуновим.

Під час відвідування ХНУВС були обговорені питання, пов”язані з організацією спортивних змагань та тренувань з акцентом на профорієнтаційну роботу.