Представниці ОДУВС взяли участь у форумі «Гендерна політика МВС: Рівні можливості кожному»

951e4a34979 жовтня у м. Києві відбувся форум «Гендерна політика МВС: Рівні можливості кожному», метою якого було інформування суспільства про результати діяльності Міністерства у напрямку встановлення гендерного балансу в правоохоронних органах.

Серед спікерів форуму були заступник Міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук, Урядовий уповноважений з питань гендерної політики Катерина Левченко, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, голова Консультативної місії ЄС Кястутіс Ланчінскас, заступник голови Національної поліції Костянтин Бушуєв, заступник голови Державної прикордонної служби Василь Серватюк, начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій, Почесний Посол Фонду ООН в області народонаселення Маша Єфросиніна, міжнародні партнери та представниці органів системи внутрішніх справ. Участь у форумі також взяли представниці Одеського державного університету внутрішніх справ, а саме: керівниця Центру гендерної освіти вишу Олена Ковальова та ад’юнкт кафедри адміністративного права та процесу Олена Постол.

1e4a35771e4a3688Під час відкриття форуму Заступник глави МВС зауважила, що політика рівних можливостей ‑ це, ні в якому випадку, не про перевагу жінок над чоловіками та надання їм привілеїв лише за ознакою статі.

«Гендерна політика ‑ це, перш за все, про рівний доступ до можливостей. Кожен має бути вільним у своєму виборі. Це те, до чого ми прагнемо у МВС».

Форум відбувся за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та за участі Української асоціації представниць правоохоронних органів, до членів якої входить і представниця ОДУВС Олена Постол.

Крім того, у ході заходу п`ять представниць правоохоронних органів отримали відзнаки Верховної Ради та МВС.

(За матеріалами МВС України)