Представниці ОДУВС провели інтерактивну лекцію з питань правового виховання молоді

dsc_225731 жовтня в рамках договору про співпрацю представниці Одеського державного університету внутрішніх справ, а саме: професор кафедри адміністративної діяльності поліції Олена Ковальова і доцент кафедри кримінального права та кримінології Людмила Кулик провели для студентів 1-го курсу Одеської національної академії харчових технологій інтерактивну лекцію з питань правового виховання молоді.

dsc_2260Профілактика правопорушень серед молоді є запорукою розбудови правової держави та сприяє зменшенню рівня злочинності в суспільстві.

dsc_2274Під час лекції було звернено увагу на розповсюджені серед молоді правопорушення, наслідки їх вчинення та особливості настання відповідальності.

Також студенти Одеської національної академії харчових технологій мали можливість поставити питання, на які отримали детальні та професійні відповіді.