Представники університету завітали до вихованців дитячого будинку “Перлинка”

????????????????????????????????????????????????????????????????????????07 червня курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ завітали на гостину до Дитячого будинку «Перлинка», аби привітати вихованців закладу з нагоди Свята випуску.

Творчий концерт, вистава “Мауглі”, привітання та теплі побажання педагогічних працівників дитячого будинку – все це створювало атмосферу доброго свята.

Представники університету передали дітям солодкі подарунки та привітали випускників, ????????????????????????????????????????????????????????????????????????побажавши їм наснаги, здоров’я, вдалого вибору професії й значних досягнень у майбутньому.

У свою чергу випускники подякували своїм наставникам за цікаві, насичені й пізнавальні роки та простилися з дитинством.

Тож, побажаємо їм на життєвому шляху широких доріг та великих відкриттів.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????