Представники університету забезпечили правопорядок під час масових заходів

img_0330img_03339 червня 150 курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у забезпеченні охорони публічної безпеки і порядку під час масових заходів у центрі міста.

Зауважимо, що перед початком несення служби було проведено об’єднаний інструктаж, в ході якого заступник начальника Головного управління Нацполіції в Одеській області Сергій Махотін наголосив, що завдання правоохоронців – виконувати свої функції по забезпеченню безпеки і порядку так, аби  цивільному населенню спокійно та безпечно відпочивалося. Охорона публічного порядку курсантами ОДУВС здійснювалася на Потьомкінських сходах, де проходили культурні заходи.

img_0338img_0327Завдяки злагодженим діям правоохоронців, в тому числі працівників батальйону поліції особливого призначення, патрульних, гвардійців, співробітників ДСНС, Служби безпеки України, а також курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ порушень громадського порядку не допущено.

Проте наприкінці концерту на Потьомкінських сходах від сильного вітру зламалася металева конструкція зі звуковим обладнанням. Оперативно зреагувавши, курсанти 2-го курсу факультету № 2 рядовий поліції Євген Трусило та рядовий поліції Євген Франковський, які несли службу в цьому секторі, своєчасно вивели громадянина на безпечну відстань, чим врятували йому життя й самі залишилися неушкодженими.

За повідомленням ГУНП, відомості про дану подію внесені до журналу єдиного обліку Приморського відділу поліції для проведення подальшої перевірки.