Представники університету забезпечили правопорядок під час масових заходів з нагоди 9 травня

img_4768img_47669 травня представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у забезпеченні охорони публічної безпеки і порядку під час масових заходів з нагоди відзначення 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В цей день охорону публічного порядку здійснювали 350 поліцейських із числа працівників та курсантів університету.

Зауважимо, що перед початкомimg_4769img_4778 несення служби з особовим складом вишу, задіяним на охорону публічного порядку і безпеки, було проведено стройовий огляд та детальний інструктаж.

Охорона публічного порядку здійснювалася в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.