Представники університету забезпечують правопорядок під час масових заходів з нагоди 9 травня

img_99669 травня представники Одеського державного університету внутрішніх справ беруть участь у забезпеченні охорони публічної безпеки і порядку під час масових заходів з нагоди відзначення 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У цей день охорону публічного порядку забезпечують 250 поліцейських із числа працівників та курсантів університету.

Зауважимо, що перед початком несення служби з особовим складом вишу, задіяним на охорону публічного порядку і безпеки, було проведено стройовий огляд та детальний інструктаж. Охорона публічного порядку здійснюється в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.

img_9956 img_9969 img_9986 img_9974 img_9991 img_9963