Участь представників університету в онлайн-конференції до Європейського Дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

photo_2020-11-18_11-39-20photo_2020-11-18_11-41-01Сьогодні, 18 листопада, курсанти 3 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності за участі керівництва факультету та представників кафедри адміністративної діяльності поліції взяли участь у онлайн-конференції, присвяченій Європейському Дню захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства відзначається з 2015 року і спрямований на підвищення рівня обізнаності населення про сексуальну експлуатацію та сексуальне насильство над дітьми та необхідності його запобігання.

Під час онлайн-конференції були презентовані результати дослідження,  проведеного за ініціативи уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби у партнерстві з ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» та МБО «Служба порятунку дітей». Також були обговорені існуючі проблеми, необхідні зміни в системі захисту дітей від сексуального насильства та досвід інших країн у цих питаннях.

photo_2020-11-18_11-41-28photo_2020-11-18_11-40-55Майбутні офіцери поліції сектору превенції отримали практичні інструменти для проведення інформаційно-просвітницької роботи з населенням з метою профілактики потрапляння дітей в ситуацію сексуальної експлуатації, своєчасного виявлення дітей, які зазнають насильства, та надання їм захисту і допомоги.

Після конференції з курсантами було проведено додаткове заняття, спрямоване на якісне оформлення ними матеріалів адміністративних справ, пов’язаних з невиконанням батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.