Представники університету взяли участь у семінарі-тренінгу — ОДУВС

Представники університету взяли участь у семінарі-тренінгу

В період з 19 по 21 квітня 2018 року в Національному університеті «Острозька академія» на Рівненщині відбувся семінар-тренінг керівників поліції превенції з усіх регіонів країни.

img_1870Участь у триденному семінарі-тренінгу взяли керівники превентивної діяльності обласних підрозділів поліції та відомчих закладів вищої освіти, де університет представляли декан факультету №2 Сергій Медведенко та доцент кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки Андрій Кубаєнко.

2-1Відкрив зазначений захід Голова Національної поліції Сергій Князєв, який зазначив, що семінар невипадково проводиться в Острозькій академії. Під час служби на Рівненщині він почув лекцію, основою якої стали дослідження острозьких вчених щодо ролі князів – автентичних українців – у становленні української державності. Очільник відомства зауважив, що за погодженням з ректором вишу Ігорем Пасічником хотів би, аби цю лекцію почули й інші поліцейські.

2«Щоб кожен з вас також послухав цю лекцію, дізнався про історію України, адже вона має іншу інтерпретацію, ніж ту, що ми вчили в школі радянського зразку», – наголосив Сергій Князєв. Він додав, що протягом цих трьох днів поліцейські зможуть відвідати унікальну бібліотеку академії, де зберігається колекція стародруків.

Стосовно самого семінару, очільник відомства підкреслив, що перед поліцейськими стоїть кілька завдань. Йдеться про розробку єдиної концепції розбудови підрозділів груп реагування патрульної поліції. За словами Сергія Князєва, основою такої концепції має стати позитивний досвід роботи патрульної поліції в містах. Він наголосив, що процес уніфікації роботи всіх підрозділів, які є суб’єктами реагування на виклики 102, вже триває. Йдеться про групи реагування при ГУНП, патрульну поліцію та поліцію охорони.

fazevicghПід час тренінгу заступник Голови Національної поліції Олександр Фацевич наголосив на важливості роботи всіх підрозділів поліції превенції за єдиними стандартами.

У програмі навчань були передбачені лекційні та практичні завдання. Серед лекторів – керівники структурних підрозділів центрального апарату Національної поліції України, а також представники іноземних організацій-партнерів, зокрема Консультативної місії Європейського Союзу.

Триденний семінар-тренінг для керівників превентивної поліції з усієї України завершився практичними заняттями на Рівненському полігоні.

Практичні аспекти надання домедичної допомоги, проведення поліцейських спецоперацій, тактико-спеціальна підготовка, особливості застосування бронетехніки та вправність у стрільбі зі стрілецької зброї, незабутні враження та гарний настрій – таким був завершальний день заходів.

Після завершення практичних занять Олександр Фацевич вручив сертифікати про підвищення кваліфікації всім учасникам семінару-тренінгу.

img-bba9ce566de930e29216c49d378d684d-v

19-39-7