Представники університету відвідали благодійний концерт української класичної музики

14 жовтня 2017 року з нагоди відзначення Дня захисника України представники Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали благодійний концерт української класичної музики у залі Одеської обласної філармонії.

Концерт проходив за участі творчих колективів Одеської обласної філармонії та солістів Одеського національного академічного театру опери та балету.

Крім того, усі присутні мали змогу ознайомитися з фотовиставкою «Два століття — одна війна», що відбувалась у приміщенні філармонії. Експозиція налічує 27 стендів, на яких представлені архівні світлини часів визвольної боротьби українців за незалежність та авторські роботи військових кореспондентів.

Урочистості проходили у рамках благодійної акції «Підтримаємо захисників України». Зібрані кошти будуть передані на потреби Одеського військового шпиталю № 411 на придбання сучасного медичного обладнання та засобів на лікування бійців АТО.