[gtranslate]

Представники університету привітали вихованців «Перлинки» зі Всесвітнім днем дитини

20 листопада з нагоди Всесвітнього дня дитини курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ завітали на гостину до Дитячого будинку «Перлинка», який є підшефним дитячим закладом нашого вишу вже більше 5-ти років.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Діти радісно зустріли гостей, які від щирого серця привітали вихованців закладу зі святом.

Зі свого боку курсанти спеціально для дітлахів підготували ігрову програму. Протягом усієї зустрічі на дитячих обличчях сяяли посмішки.

Всесвітній день дитини — це не тільки свято для самих дітей, але й нагадування суспільству про необхідність захищати права дітей, прагнути зробити їх щасливими, щоб в майбутньому вони стали хорошими батьками та гідними громадянами своєї країни.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Сьогодні багато говорять про проблему сирітства в цілому і про шляхи її вирішення на державному рівні. Між тим, сирота — це звичайна дитина, якій найбільше потрібні тепло й допомога.

На завершення зустрічі хлопці та дівчата висловили свою подяку всім працівникам Дитячого будинку, побажали здоров’я, терпіння, сил у нелегкій, але дуже важливій праці.

Тож, спілкування з дітками пройшло дуже зворушливо. Малеча подякувала курсантам за турботу та довго не відпускала зі своїх теплих обіймів.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????