Представники університету привітали підшефний дитячий будинок з Днем народження

19 січня 2018 року працівники та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали дитячий будинок «Перлинка» з нагоди 12-річчя з часу утворення закладу.

Вже за доброю традицією працівники та курсанти університету завітали до дитбудинку «Перлинка», аби поспілкуватись з його вихованцями та від чистого серця вручити їм подарунки.

Малеча дуже зраділа подарункам, а ще більше — увазі та частинці любові, яку майбутні правоохоронці подарували вихованцям закладу.

У свою чергу діти, спеціально для гостей, влаштували святкову концертну виставу «Чарлі та шоколадна фабрика», подарувавши безліч позитивних емоцій та яскравих вражень.

На завершення святкового виступу усі присутні зробили пам’ятне фото на згадку та мали нагоду поласувати смачним тортом, без якого не проходить жоден День народження.

Дітям було надзвичайно приємно вкотре бачити гостей з Одеського державного університету внутрішніх справ, тож вони з нетерпінням чекатимуть їх знову.