Представники ОДУВС зустрілися з вихованцями ЗОШ № 52 м. Одеси

dscf431615 листопада декан факультету № 1 підполковник поліції Ігор Козак, за участю класного керівника Алли Жеребцової, спільно з курсантами факультету в рамках профорієнтаційної роботи провели зустріч з учнями випускних класів ЗОШ № 52 м. Одеси.

Під час зустрічі були продемонстровані відеоматеріали про університет та факультет. Ігор Козак розповів про історію нашого закладу вищої освіти, особливості прийому на навчання, про напрямки діяльності та структуру університету, а також довів до відома учнів, які спеціальності вони можуть отримати після закінчення ОДУВС.

Курсант факультету № 1 рядовий поліції Леонід Трояновський розповів про навчальне та наукове життя курсантів, поділився своїм досвідом участі у численних наукових конференціях. Заступник старшини 2-го курсу рядовий поліції Надія Андрощук довела до відома присутніх гендерну політику, яку впроваджує Національна поліція України, а багаторазовий призер України з боротьби дзю-до та самбо рядовий поліції Віктор Яковлєв розповів про славетні спортивні досягнення вихованців Одеського державного університету внутрішніх справ.

dscf4319dscf4328dscf4321 dscf4322 dscf4323  dscf4351