Представники ОДУВС зустрілись з учнями одеської школи

dsc_1033dsc_104621 листопада 2016 року в рамках правопросвітницької, профілактичної та профорієнтаційної роботи представник кафедри психології та педагогіки ОДУВС спільно з курсантами та студентами університету, які є членами гуртка «Психолог», відвідали загальноосвітню школу № 101 м. Одеси.

Викладач кафедри психології та педагогіки ОДУВС Олена Добровольська разом з курсантами та студентами dsc_1070нашого вишу провели бесіди з учнями 8-х та 11-х класів на наступні теми: «Екстремізм в молодіжному середовищі», «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Прояви агресивної та жорстокої поведінки серед неповнолітніх».

Адміністрація ЗОШ № 101 подякувала представникам нашого вищого навчального закладу за цікавий та пізнавальний профорієнтаційний захід.