Представники ОДУВС завітали до учнів випускних класів Чорноморська

????????????????????????????????????????????????????????????????????????11 грудня, в рамках виконання Плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України № 681-р від 26.09.2018 р., творчі колективи університету взяли участь у профінформаційному заході «День відкритих дверей навчального закладу» для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста Чорноморська, який відбувся на базі Чорноморської ЗОШ I-III ступенів  № 7.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????У рамках заходу, школярам було представлено профорієнтаційний відеоролик про університет, а також присутніх було ознайомлено з умовами вступу до вишу. Далі програму продовжили виступи творчих колективів університету. Незабутню позитивну атмосферу в залі створили виступи команди КВК університету «Курортна зона».

Захід відбувся за сприяння начальника Чорноморського бюро правової допомоги Ганни Стемковської.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????